LVRU
Meklēt visā veikalā  
PREČU KATEGORIJAS
JAUNUMS
ASRock X370 PRO4, 4xDDR4, USB 3.1, 4 x SATA3 6.0 Gb/ s, DVI-D/ HDMI
ASRock X370 PRO4, 4xDDR4, USB 3.1, 4 x SATA3 6.0 Gb/ s, DVI-D/ HDMI
Producer: ASRock; Product class: Mainboard - desktop; Processor producer: AMD; Processor type: A-Series (Socket AM4); Processor socket type: Socket AM4;...
106.18 €
KONTAKTI
VEIKALS-NOLIKTAVA

2PC.LV
Ganību dambis 24D, Rīga, LV-1005
Rīga, Latvija, LV-1045

Tel.:  67 33 16 44
Mob.: 20 61 11 11
E-mail: info(at)2pc.lv

Servisa pakalpojumi :
Tel.: +371 20777667

Darba laiks no 09:00 - līdz 18:00 pirmdiena - piektdiena

Sestdiena - Svētdiena : Brīvdiena


pasūtījumu pieņemšana bez brīvdienām

FACEBOOK
GARANIJA UN SAISTĪBU ATRUNA
Pamatojoties uz LR MK  noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu”, klientam ir tiesības atteikties no Līguma 14  kalendāro dienu laikā.

 

Tomēr pamatojoties uz Likuma par Patērētāju tiesību aizstāvēšanu 12. panta 6.  Punkta nosacījumiem patērētājs atbild par glabāšanas kvalitāti un drošību  tiesiskā atteikuma realizācijas termiņā”. Šie nosacījumi attiecināmi uz  gadījumiem:

- ja produktam ir bojāts izskats;
- ja preces iepakojums ir bojāts vai ir redzamas nevērīgas attieksmes sekas,  piemēram, skrambas vai citi defekti.

 

Speciāla pasūtījuma gadījumā, kad klientam ir jāveic priekšapmaksa (garantijas  maksa) 10 līdz 50% apmērā atkarībā no preces cenas, atlikusī vērtība klientam  jāsamaksā preces saņemšanas brīdī. Šajā gadījumā  klients nevar izmantot tiesības atteikties no preces pēc speciālā  pasūtījuma. Ja tomēr klients atsakās no jau noformētā un sagatavotā speciālā  pasūtījuma saņemšanas, tad garantijas iemaksu klientam kā atlīdzību neatgriež.

Atlīdzība:

 Atlīdzība naudā jebkādu līguma saistību neizpildes vai nepienācīgas  izpildes gadījumos no līgumā iesaistītām pusēm.
Nemot vērā, ka preču ražotāji pastāvīgi atjauno un uzlabo savus produktus, interneta-veikals  2pc.lv nevar garantēt pilnībā precīzu informāciju par atjauninātajiem  produktiem kompānijas tīmekļvietnē. Informācija par precēm un cenām Interneta  veikalā www.2pc.lv  pirmām kārtām ir informatīva, tādēļ juridiska  atbildība starp pasūtījumu noformētājiem un www.2pc.lv tīmekļvietnes  apmeklētājiem nav spēkā.

Garantija.

  Visām precēm, ko iegādājas internet veikalā 2pc.lv , garantija ir ne mazāk  kā 2 gadi. Garantijas termiņš tiek norādīts garantijas talonā, kas  pievienots precei kopā ar visiem preces dokumentiem un čeku.